Boże Narodzenie

Boże Narodzenie zaczyna się tam gdzie człowiek pozwala Bogu wejść w swoją noc. Człowiek chce panować nad wszystkim, decydować o wszystkim i ma aspiracje by stawać się jak Bóg. A Bóg? Bóg staje się człowiekiem. Tam gdzie jest miejsce dla człowieka jest miejsce dla Boga. Życzymy Wam Drodzy Parafianie i Mili Goście doświadczenia prawdziwego Narodzenia Pana Jezusa w codziennym życiu oraz obecności Boga pośród nas. Niech Nowonarodzony umacnia Waszą wiarę, pogłębia Waszą nadzieję i rozpala Waszą miłość. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Comments are closed.