Mikołaj

IMG_2889Każdy z nas lubi być obdarowany jakimiś prezentami. Każdy prezent wyraża naszą wdzięczność. Napewno bardzo z tego powodu cieszą się dzieci. 6 grudnia do szkoly polskiej św. Jadwigi zawitał święty Mikołaj.  Wszystkie dzieci przywitały bardzo serdecznie i gorąco Mikołaja śpiewem kolęd. Podczas rozdawania prezentów wszystkie klasy począwszy od najmłoszych do najstarszych zaprezentowały się poprzez przygotowane przepiekne teksty a także znakomite pastorałki. Dzień póżniej także św. Mikołaj zawitał do naszej parafii. Podczas Mszy świętej o godzinie 11:00 dzieci bardzo serdecznie przywitały Mikołaja spiewem. Ks. Krzysztof w imieniu wszystkich dzieci przywitał Mikołaja i zaprosił go na dół do sali parafilanej gdzie Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Św. Mikołajowi dziękujemy za tak częste odwiedzanie dzieci z naszej parafii.

Comments are closed.